Rozwiń


Witamy w inspiracjach! Znajdziesz Tutaj przykłady projektów MaM Lub dla mam

Komentuj, oceniaj, dodaj swój projekt, zaproponuj cudzy

Szafing w Świdniku

Organizator: Klub Mam Świdnik
Data: rok Miejsce: Świdnik
Wróć do listy
Szafing w Świdniku

 

 

14 września 2012 w Świdniku, w Galerii Po Schodach Miejskiego Ośrodka Kultury odbył się zorganizowany przez świdnickie mamy "Letni szafing".

"Szafing to wymiana lub sprzedaż za symboliczne kwoty: ubranek, dodatków i akcesoriów dziecięcych (także zabawek i książeczek), ale również ubrań damskich, torebek, przedmiotów wyposażenia wnętrz. Mówiąc wprost to spotkanie towarzyskie, podczas którego można upolować nowe lub używane rzeczy, jednocześnie pozbywając się tych, w których już się nie chodzi i których już się nie używa" - mówi Magdalena Rademacher, jedna z organizatorek.

 

 

 

 

 

 

 

Szafing odbył się równolegle ze spotkaniem dla dzieci z cyklu Pobawmy się!, na którym maluchy mogły się pobawić, wyszaleć, a także wyżyć artystycznie malując farbami w sztyfcie i robiąc wycinanki.

Oprócz typowych "artykułów szafinowych" pojawiły się własnoręcznie wykonane kolczyki i bransoletki autorstwa Bogusi, mamy dwójki maluchów, oraz mnóstwo własnoręcznie wykonanych figurek i ozdób z masy solnej autorstwa Agnieszki, mamy dwóch chłopców (m.in. ozdoby na choinkę, anioły, słoniki na szczęście, koty, baranki).


Hej! skomentuj powyższy materiał!

Bądź sobą,

Zapomniałeś hasła? Kliknij tutaj

Nie masz swojego konta? Zarejestruj się

Komentarze

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.

x