Rozwiń


Witamy w inspiracjach! Znajdziesz Tutaj przykłady projektów MaM Lub dla mam

Komentuj, oceniaj, dodaj swój projekt, zaproponuj cudzy

Mama na studiach

Organizator: Uniwersytet Wrocławski
Data: rok Miejsce: Wrocław
Wróć do listy
Mama na studiach

"Mama na studiach" - z takim projektem wystartował Uniwersytet Wrocławski we wrześniu 2011. Studenci uczelni będący rodzicami mogą korzystać z kącika dla dziecka w Instytucie Pedagogiki i Instytucie Psychologii przy ul. Dawida.

- Mamy mogą tu nakarmić malucha albo zostawić z koleżanką, kiedy muszą pójść do biblioteki. Na razie korzystają z niego rodzice obu instytutów. Przychodzą z maluchami do 3 lat. Każdy organizuje się sam, ale próbujemy stworzyć grafik. Gdyby codziennie ktoś dyżurował, z pokoju mogliby korzystać studenci oddalonych od nas wydziałów - mówi dr Kamila Kamińska, koordynator projektu. - Inicjatywa wyszła od samych matek. Z nimi i ze studentami malowaliśmy ściany. Wyposażenie kupiliśmy z grantu z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich, a zabawki przynoszą też sami rodzice - opowiada.

źródło: http://www.mmwroclaw.pl/395617/2011/12/5/mama-na-studiach-takie-rzeczy-tylko-na-pedagogice-uniwersytetu-wroclawskiego-foto-wideo?category=video

http://www.emetro.pl/emetro/1,82497,10758418,Gdzie_podziac_dziecko_na_uczelni_.html


Hej! skomentuj powyższy materiał!

Bądź sobą,

Zapomniałeś hasła? Kliknij tutaj

Nie masz swojego konta? Zarejestruj się

Komentarze

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.

x