Rozwiń

Pokaz filmu "Poród w ekstazie"

 

Fundacja Rodzić po Ludzku serdecznie zaprasza na bezpłatny pokaz filmu „Poród w ekstazie”, który odbędzie się 20 lutego o godz. 18 w siedzibie fundacji przy ul. Nowolipie 13/15 w Warszawie.

Film "Poród w ekstazie" jest zaproszeniem do zmiany - do tego, aby bardziej świadomie przygotowywać się do porodu, aby podejmować dojrzałe decyzje o tym, z kim i gdzie rodzimy. Jest także wezwaniem do tego, aby więcej mówić o pozytywnych doświadczeniach porodowych - trzeba przełamać traumatyczną wizję porodu, jaką przekazują sobie nawzajem kobiety. Jest także przesłaniem do położnych i lekarzy - aby nie traktowali porodu jako medycznej procedury, aby dostrzegli geniusz kobiecej fizjologii i pomagali kobietom w jak najlepszym wykorzystaniu mądrości ich ciała.

Debra Pascali-Bonaro, twórczyni filmu, rzuca wyzwanie krążącym w zachodniej kulturze mitom, ujawniając widzom wspaniałe, emocjonalne, duchowe i fizyczne uniesienie, którego źródłem mogą być narodziny. Pokazuje, że kobiety mogą cieszyć się porodem, a nie tylko go „znosić”. Pascali-Bonaro rzuca wyzwanie powszechnym uprzedzeniom, zapraszając widzów do obejrzenia najbezpieczniejszego, najłatwiejszego  i najprzyjemniejszego sposobu urodzenia dziecka.

Więcej o filmie: http://www.rodzicpoludzku.pl/Aktualnosci/Film-Porod-w-ekstazie.html

Ilość miejsc w lokalu ograniczona. Zapisy wyłącznie telefoniczne 0 022 887 78 76 w. 10

 


Hej! skomentuj powyższy materiał!

Bądź sobą,

Zapomniałeś hasła? Kliknij tutaj

Nie masz swojego konta? Zarejestruj się

Komentarze

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.

x