Rozwiń

Spotkanie Klubu Mam Gdynia

 

INFORMACJE OD ORGANIZATOREK:

Spotkamy się w czwartek, w Tarabum Cafe (ul. Abrahama 8) o godz. 12:00. Gościem specjalnym spotkania będzie Katarzyna Janasiewicz-Nowak, psychoterapeutka mająca duże doświadczenie m.in. w pracy z dziećmi i młodzieżą. Będzie czas na rozmowę oraz możliwość zadawania nurtujących Was pytań.

O kampanii:

Stowarzyszenie Rozwoju Zawodowego i Osobistego „Zielona Myśl” to organizacja zajmująca się pomocą psychologiczno-socjoterapeutyczną niemowlętom, dzieciom i ich rodzicom w województwie pomorskim.

Jednym z głównych  projektów  Stowarzyszenia „Zielona Myśl” jest  projekt  „Początek w Rodzinie”.

Od 21-go marca do końca listopada 2013 roku (9 miesięcy) będzie trwać kampania społeczna „Początek w Rodzinie”. Tegorocznym tematem przewodnim będzie okres prenatalny pt.:”W oczekiwaniu…”. Będziemy mówić o niepewności podczas ciąży, niedowierzaniu, obawach przed porodem oraz umiejętnościami rodzicielskimi, kryzysie pary, tworzeniu się więzi, o porodzie jako traumie z finałową ulgą i możliwościach uczenia się radzenia z niepokojami przed narodzeniem dziecka.

Podczas kampanii będziemy spotykać się w szkołach, gronach pedagogicznych, klubach rodzica, szkołach rodzenia, kawiarniach typowo przeznaczonych dla młodych rodziców z niemowlętami  oraz w  ośrodkach pomocy społecznej na terenie Trójmiasta.


Hej! skomentuj powyższy materiał!

Bądź sobą,

Zapomniałeś hasła? Kliknij tutaj

Nie masz swojego konta? Zarejestruj się

Komentarze

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.

x