Rozwiń

Spotkanie BoboCamp (Warszawa)

Tym razem w programie rozmowy o nosidłach i chustach z Kasią Domek-Łopacińską i o planowaniu kolejnego dziecka z Izą Sztanderą.

Miejsce: na Saskiej Kępie w FikuMikuCafe

Czas: 10 stycznia o godzinie 12.00.

 

Od organizatora:

Tym razem porozmawiamy o podejmowaniu decyzji o kolejnym dziecku oraz o noszeniu dzieci w chustach i nosidłach. Naszymi gośćmi będą dwie mamy - Iza Sztandera (doradca macierzyński) i Kasia Domek-Łopacińska (doradca chustowy).  

Kasia jest doktorem nauk medycznych, Instruktorką Noszenia Instytutu Tworzenia Więzi, doradcą chustowym, a prywatnie noszącą mamą dwójki dzieci. Na najbliższym spotkaniu pokaże jak nosić i w czym nosić nasze maluchy w zależności od ich wieku. Będziecie mogli zadać jej każde pytanie dotyczące noszenia dzieci w chustach i nosidłach, a także przymierzyć różne nosidła. 

Iza wspiera nas w trudach rodzicielstwa, podpowiada jak radzić sobie z natłokiem zadań, a także motywuje do działania. W styczniu podpowie nam jak podjąć decyzję o kolejnym dziecku. Sama zna to dobrze z praktyki, gdyż jest mamą dwóch chłopców i jednej małej księżniczki.


Na piąte spotkanie z cyklu BoboCamp zapraszam 10 stycznia, o godzinie 12.00, do FikuMikuCafe, znajdujące się na ul. Zwycięzców 32. Jak zwykle będzie pyszna kawa, aromatyczna herbata i wspaniałe ciasta z 10% rabatem. Dodatkowo Sklepwkropki.pl ufundował książki do rozlosowania wśród uczestników spotkania. Na spotkanie zapraszam oczywiście z dziećmi.


Hej! skomentuj powyższy materiał!

Bądź sobą,

Zapomniałeś hasła? Kliknij tutaj

Nie masz swojego konta? Zarejestruj się

Komentarze

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.

x